http://sarayannews.persiangig.com/sarayannews_1285933960.gif
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

تالار پذیرایی در سرایان در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد

تالار پذیرایی در سرایان در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد یکشنبه، 17 فروردین در پیامی در روزنامه خراسان آمده بود که «در سرایان مراکز تفریحی و رستوران کم است. متولیان امر اقدام کنند.»
مسئول روابط عمومی شهرداری سرایان در پاسخ به این پیام گفت: تالار پذیرایی با 2 هزار و 600 نفر در دست اقدام است و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.


منبع: روزنامه خراسانبرچسب ها : تالار پذیرایی در سرایان در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد ,
دسته بندی : اخبار عمرانی ,

اجرای عملیات ساخت کتابخانه روستای دوست آباد سرایان پس از تامین اعتبار

شهروندی سه شنبه، 19 فروردین روزنامه خراسان این سوال را مطرح کرد که« عملیات اجرایی ساخت کتابخانه روستای دوست آباد سرایان چه زمانی شروع می شود؟»
مسئول روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی در پاسخ گفت: زمین کتابخانه دولت آباد سرایان اختصاص یافته و فنداسیون آن نیز اجرا شده است.
«ابراهیمی» افزود:از اعتبارات تخصیص یافته مقداری آهن آلات خریداری شده است و ادامه عملیات اجرایی آن نیز با تخصیص اعتبار و همت خیران ادامه خواهد یافت.


منبع: روزنامه خراسانبرچسب ها : اجرای عملیات ساخت کتابخانه روستای دوست آباد سرایان پس از تامین اعتبار ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی ,

آغاز کشت 12 نوع گیاه دارویی در سرایان

آغاز کشت 12 نوع گیاه دارویی در سرایانکشت 12 نوع گیاه دارویی به صورت هکتاری در سرایان آغاز شد.

مدیر جهاد کشاورزی سرایان با بیان این مطلب گفت: کشت گیاهان دارویی در شرایط خرده مالکی که بر این شهرستان حاکم است می تواند جایگزین خیلی خوبی برای محصولات کشاورزی سرایان باشد.

وی با اشاره به کشت گیاهان دارویی در شهرستان افزود: ابتدا چون سازگاری گیاهان دارویی را به صورت گیاهی نداشتیم یک کلکسیون ایجاد کردیم که در آن 65 گونه گیاهان دارویی کشت شده و در نهایت گونه های برتر که سازگاریشان با منطقه بیشتر و از درآمد اقتصادی خوبی برخوردار بود، انتخاب شد.

به گفته وی، در این چرخه 12 گونه شناسایی شد و از سال گذشته کشت وسیعی به صورت هکتاری در روستاهای زنگویی، بسطا ق و دوست آباد شروع شد که با همکاری پروژه بین المللی(FR) منابع طبیعی از پیشرفت مناسبی برخوردار است.

وی ادامه داد: از ویژگی های کشت گیاهان دارویی این است که کشاورز در یک طرف باغ انار خود می تواند گیاهان دارویی کشت کند چرا که باغ انار سم پاشی نمی شود.

وی گفت: به این صورت کشت گیاهان دارویی در 12 هکتار انجام شد.

برچسب ها : آغاز کشت 12 نوع گیاه دارویی در سرایان ,
دسته بندی : اخبار کشاورزی ,

جشنواره خیران مدرسه ساز برای اولین بار در سه قلعه برگزار می شود

جشنواره خیران مدرسه ساز برای اولین بار در سه قلعه برگزار می شود امسال برای اولین بار سه قلعه میزبان جشنواره خیران مدرسه ساز می شود.

رئیس شورای اسلامی سه قلعه با اشاره به این مطلب گفت:هشتمین جشنواره خیران مدرسه ساز برای اولین بار در اولین روز اردیبهشت در این شهر برگزار می شود که 300 نفر از استان های خراسان جنوبی و رضوی و خیران تهران به این جشنواره دعوت شدند.

«علی اشرف زاده» با اشاره به شناسایی 150 خیر بومی در بخش سه قلعه اظهار امیدواری کرد که خیران نهایت توجه را به بخش محروم سه قلعه داشته باشند و با معرفی نیازمندی های آموزش و پرورش شاهد ساخت و فراهم آمدن امکانات تحصیل فرزندانمان باشیم و از رفتن آن ها به سرایان یا دیگر شهرستان ها برای ادامه تحصیل جلوگیری کنیم.

وی در ادامه هدف از برگزاری این همایش را شناساندن و مطرح کردن سه قلعه به خیران کشور اعلام کرد و افزود:با توجه به پیشینه تاریخی سه قلعه و وجود افراد با نفوذ و با تجربه بومی و غیر بومی که در بخش داریم، جذب کمک های خیران برای به اتمام رساندن طرح های ناتمام مانند راهنمایی شبانه روزی با 60 درصد پیشرفت و سالن ورزشی بدون پیشرفت و کتابخانه با 15 درصد پیشرفت امری ضروری است.
برچسب ها : جشنواره خیران مدرسه ساز برای اولین بار در سه قلعه برگزار می شود ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی ,

نظرسنجی ها گویای افزایش کیفیت مبلمان شهری سرایان در نوروز

نظرسنجی ها گویای افزایش کیفیت مبلمان شهری سرایان در نوروزدوشنبه،18 فروردین در پیامی در روزنامه خراسان آمده بود که«تزئینات میادین وخیابان های سرایان در نوروز امسال ضعیف بود.»
مسئول روابط عمومی شهرداری سرایان با قبول نداشتن این پیام گفت: امسال براساس نظرسنجی انجام شده نسبت به سال های گذشته کیفیت تزئینات میادین وخیابان های سرایان بالا رفته چرا که بیش از 15 هزار شاخه گل خریداری و در میادین اصلی و بولوارهای شهر نصب شده است.4
«جعفرزاده» ادامه داد: 8 المان در میادین شهر تعبیه شده است و 3 سفره هفت سین نیز درفضاهای سبز شهر پهن شد.


منبع: روزنامه خراسانبرچسب ها : نظرسنجی ها گویای افزایش کیفیت مبلمان شهری سرایان در نوروز ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی ,

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی سرایان: کارخانه تولید آهک صنعتی 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی سرایان: کارخانه تولید آهک صنعتی 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد«حسن صالحی»، رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی سرایان در بازدید از اولین کارخانه تولید آهک صنعتی خراسان جنوبی در سرایان گفت: این پروژه پس از دریافت جواز تاسیس در سال 91 از صنعت و معدن استان و دریافت مجوزها از استانداری و فرماندار شهرستان در خرداد گذشته کلنگ زنی شد که اکنون 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم برای سرعت اجرای پروژه از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی، 10 میلیارد ریال اختصاص یابد.

منبع: روزنامه خراسان

برچسب ها : رئیس اداره کار , تعاون و رفاه اجتماعی سرایان: کارخانه تولید آهک صنعتی 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد , سرایان , خراسان جنوبی , شهرستان , شهر ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی ,

مدیر جهاد کشاورزی: خشکسالی تاثیری بر درآمد کشاورزان سرایان نگذاشته است

مدیر جهاد کشاورزی: خشکسالی تاثیری بر درآمد کشاورزان سرایان نگذاشته است

« بحران آب و خشکسالی های مدوام نتوانسته روی درآمد مردم در حوزه کشاورزی و باغی با توجه به نوع کشت در سرایان تاثیرگذار باشد.»

مدیر جهاد کشاورزی سرایان این مطلب را درباره تاثیر خشکسالی ها برکاهش محصولات کشاورزی و منابع آبی عنوان کرد وگفت: هرچند این شهرستان 550 منبع آبی دارد که حدود 200 تا 230 مورد آن چاه موتور و 330 مورد هم قنات و چشمه است اما یکی از بحرانی ترین منابع آبی استان را دارد و بر اساس آماری که آب منطقه ای ارائه می دهد هر سال آب بین 70سانتی متر تا یک متر در دشت های سرایان افت می کند. مهندس«کیانی» افزود: درست نیست بگوییم افت محصولات کشاورزی در اثر افت آب های زیرزمینی است زیرا به تناسبی که شرایط برای کشاورز سخت می شود مدیریت برای وضعیت تدابیری می اندیشد و کشت محصولاتی را جایگزین محصولات قبلی می کند که به آب کمتری نیاز داشته باشد. به عنوان مثال کشاورز با 4 دوره آبیاری در سال می تواند محصول زعفران قابل قبول تولید کند که در زمینه تولید این محصول باید گفت متوسط عملکرد زعفران این شهرستان 3 هزار و 200 هکتار است، از این میزان سطح زیر کشت میانگین 4 کیلوگرم برداشت می شود و در این میان شاید یک کشاورز از یک هکتار 15 کیلوگرم و کشاورز دیگر کمتر از این برداشت کند.

به گفته وی، هرسال حدود 12 تن زعفران خشک در سرایان تولید می‌شود که با توجه به قیمت بالای این محصول کشاورزان از این بابت درآمد خوبی دارند.

برچسب ها : مدیر جهاد کشاورزی: خشکسالی تاثیری بر درآمد کشاورزان سرایان نگذاشته است , سرایان ,
دسته بندی : اخبار کشاورزی ,

فعالیت ۱۴ خانه قرآن روستایی در سرایان

۱۴فعالیت ۱۴ خانه قرآن روستایی در سرایان خانه قرآن روستایی در شهرستان سرایان فعال است.مسئول اداره تبلیغات اسلامی سرایان با بیان این مطلب گفت: افتتاح خانه قرآن روستایی، برگزاری ۱۰ جلسه تفسیر قرآن، ۱۷ کلاس روخوانی و روان خوانی توسط مؤسسات و خانه های قرآن روستایی، برگزاری ۸ محفل انس با قرآن، اجرای ۵ کلاس پیش دبستانی و برگزاری مسابقه تفسیر نورالهدی از جمله برنامه های قرآنی این اداره در سال ۹۲ است.

حجت الاسلام«حسن سهرابی نژاد» برگزاری ۱۷ کلاس صحت قرائت قرآن و نماز، ۱۲ نوبت بازدید از فعالیت های قرآنی، برگزاری ۵ کلاس حفظ قرآن، توزیع قرآن، کتاب، بنر و ۳۰۰ حلقه سی دی بین خانه های قرآن روستایی و مؤسسات قرآنی، برگزاری ۱۹۰ جلسه طرح تلاوت نور در ماه مبارک رمضان و ۵۰ جلسه در طول سال را از دیگر فعالیت های این اداره عنوان کرد.وی افزود: برگزاری کارگاه آموزشی توجیهی ویژه هیئت امنای مساجد، امامان جماعت و خدام مساجد، غبارروبی مساجد قبل از ماه مبارک رمضان، توزیع 4 هزار جلد کتاب بین کتابخانه های شبستان مساجد و کانون های فرهنگی مذهبی، توزیع ۶۰۰ نسخه نرم افزارهای فرهنگی و قرآنی، برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۱۰ پایگاه شهری و روستایی، حمایت از ۶ کتابخانه شبستان روستایی، برگزاری ۱۲ جلسه گردهمایی روحانیان، امامان جماعت و... از اهم فعالیت های حوزه فرهنگی این اداره در حوزه مساجد است.

منبع: روزنامه خراسان
برچسب ها : فعالیت ۱۴ خانه قرآن روستایی در سرایان ,
دسته بندی : اخبار فرهنگی ,

روستاهای کوهپایه ای سرایان در اولویت گازرسانی قرار گیرد

روستاهای کوهپایه ای سرایان در اولویت گازرسانی قرار گیردروستاهای کوهپایه ای سرایان باید در اولویت گازرسانی قرار گیرد.این خواسته رئیس شورای اسلامی شهرستان سرایان از شرکت گاز استان است. به گفته «اسحاقی» هر چند روستاهای پایین دست این شهرستان در مسیر خط انتقال گاز است اما باید روستاهای کوهپایه ای در اولویت قرار گیرد زیرا در نقاط سردسیر، جابه جا کردن سوخت برای اهالی در فصل سرما با دشواری انجام می شود.

وی با بیان این که 22 روستای کوهپایه ای شهرستان به گازرسانی نیاز دارد، یکی دیگر از درخواست های روستاییان سرایان را تکمیل پروژه آبرسانی به نوده و چرمه عنوان کرد و ادامه داد: روستاهای این مجتمع هم در منطقه کوهپایه ای شهرستان قرار دارد که تامین آب شرب آن ها با مشکل مواجه است.به گفته وی، 50 درصد این پروژه عملیاتی شده است.


منبع: روزنامه خراسان
برچسب ها : روستاهای کوهپایه ای سرایان در اولویت گازرسانی قرار گیرد ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی ,

دندانپزشک آیسکی به همشهری های خود خدمات رایگان ارائه داد

دندانپزشک آیسکی به همشهری های خود خدمات رایگان ارائه داد در زمینه ارائه خدمات پزشکی توسط پزشکان آیسکی مقیم سراسر کشور، یک دندانپزشکی آیسکی در تعطیلات نوروزی به 236 نفر خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه کرد. به گزارش«خراسان جنوبی»، دکتر«عبدا...هروی» از پزشکان متخصص و جراحان دهان و دندان که در مشهد به طبابت مشغول است با هماهنگی شورای اسلامی شهر آیسک، شبکه بهداشت و درمان سرایان و مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی آیسک در مرکز دندانپزشکی آیسک حضور یافت و طی 6 روز بیماران نیازمند را درمان کرد. دکتر«هروی» دلیل حضور در زادگاهش را ارائه خدمات دندانپزشکی و معاینه بیماران شهر آیسک اعلام کرد و افزود: تعطیلات نوروزی فرصت مغتنمی بود که خدمتی هر چند کوچک به همشهریانم ارائه دهم و به دلیل محدودیت زمانی و کمبود منابع، فرصت ارائه خدمت به تعدادی از شهروندان ارائه شد.
 وی با عذرخواهی از افرادی که امکان درمان آن ها فراهم نشده و تقدیر از همراهی شبکه بهداشت و درمان سرایان گفت: خدمات انجام شده به 236 بیمار شامل معاینه و طرح درمان، کشیدن 40 مورد دندان های عفونی، ترمیم دندان 100 نفر، جرم گیری و بروساژ 18 بیمار و اصلاح پروتز دندان 5 نفر، معالجه ریشه و پالپوتمی دندان 2 بیمار دیگر بوده است. لازم به ذکر است، دکتر «عبدا...هروی» تا بهمن پارسال مسئولیت اداره بهداشت دهان و دندان دانشگاه علوم پزشکی مشهد را عهده دار بود که به افتخار بازنشستگی نائل شده است.

منبع: روزنامه خراسان

برچسب ها : دندانپزشک آیسکی به همشهری های خود خدمات رایگان ارائه داد ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی , بهداشت و درمان ,

تشکیل ستاد هدفمندی یارانه ها در سرایان

تشکیل ستاد هدفمندی یارانه ها در سرایان ستاد شهرستانی هدفمند کردن یارانه ها در سرایان تشکیل شد. فرماندار سرایان در این جلسه با اشاره به عزم دولت در رفع مشکلات اقتصادی در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: تلاش دولت این است تا با اصلاح ساختارهای اقتصادی گامی موثر در رفع مشکلات اقتصادی بردارد و با اجرای مرحله دوم هدفمند سازی یارانه ها، اهداف تعیین شده درحوزه سلامت و دیگر حوزه ها را محقق کند.
«نبی زاده» بر اطلاع رسانی مردمی تاکید کرد و افزود: باید در زمینه نحوه ثبت نام و ثبت نام افراد محروم تلاش و همچنین درباره اهمیت انصراف افراد برخوردار از دریافت یارانه اطلاع رسانی شود.
 معاون سیاسی اجتماعی فرماندار هم با اشاره به تلاطم های اقتصادی چند سال اخیر ناشی از تحریم ها و بیماری های اقتصادی گفت: اجرای مرحله دوم هدفمند سازی یارانه ها کاری گسترده، عظیم وحساس است که اثرات آن در تمام زمینه ها آشکار خواهد شد. «اسماعیلی» در ادامه با اشاره به برخی نقاط ضعف مرحله اول اجرای این قانون افزود: در مرحله دوم علاوه بر شناسایی نقاط ضعف مرحله اول تدابیر لازم اندیشیده شده است.

منبع: روزنامه خراسان

برچسب ها : تشکیل ستاد هدفمندی یارانه ها در سرایان ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی ,

اعزام 233 روحانی به نقاط مختلف سرایان در سال گذشته

اعزام 233 روحانی به نقاط مختلف سرایان در سال گذشتهپارسال 233 روحانی به نقاط مختلف سرایان اعزام شدند.مسئول اداره تبلیغات اسلامی سرایان گفت: این اداره پارسال علاوه بر برگزاری همایش روحانیان و ائمه جماعات، برنامه هایی چون برگزاری آزمون های مختلف ویژه روحانیان مستقر، طرح هجرت و معارفه روحانی مستقر شهر سه قلعه و اعزام 233 روحانی در تمام مناسبت ها را داشت که شاخص ترین آن اعزام 100 روحانی در ماه های محرم، صفر و ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف شهرستان است.حجت الاسلام«حسن سهرابی نژاد» با اشاره به نیاز مردم منطقه، به حضور روحانی مستقر در روستاها گفت: با توجه به اینکه تمام زیرساخت ها برای حضور روحانیان در روستاهای این منطقه فراهم شده است، امیدواریم روحانیان حوزه های علمیه مشهد مقدس و قم با حضور در این روستاها به  عنوان روحانیان مستقر و طرح هجرت، مردم را از معارف ناب اسلامی بهره مند کنند.وی با اشاره به فعالیت های حوزه فرهنگی این اداره در زمینه آموزش و پژوهش گفت: تجلیل از رابطان نماز اداره ها، برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۱۰ نقطه شهری و روستایی، توزیع بیش از هزار تقویم دیواری مزین به نام و تمثال شهدای روحانی، برپایی غرفه در نمایشگاه سرداران شهید ویژه شهدای روحانی و ...از اهم فعالیت های اداره تبلیغات اسلامی سرایان در حوزه پژوهشی و آموزشی در سال گذشته است.وی برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورای هیئت های مذهبی، برگزاری ۲۵ جلسه مستمر این شورا و کانون مداحان، بازدید از هیئت مذهبی در زمان سوگواری و برگزاری بیش از ۵۰۰ جلسه برنامه های ملی، مذهبی و فرهنگی در هیئت های مذهبی در طول سال را از جمله فعالیت های اداره تبلیغات اسلامی سرایان در حوزه تشکل های دینی عنوان کرد.

منبع: روزنامه خراسان

برچسب ها : اعزام 233 روحانی به نقاط مختلف سرایان در سال گذشته ,
دسته بندی : اخبار فرهنگی ,

توزیع سبد غذایی بین 712 نفر بی سرپرست و بدسرپرست در سرایان

712توزیع سبد غذایی بین 712 نفر بی سرپرست و بدسرپرست در سرایان نفر بی سرپرست و بدسرپرست در سرایان سبد غذایی گرفتند.مسئول جمعیت هلال احمر سرایان با بیان این که پارسال در قالب طرح «فرشتگان رحمت» بیش از 257 سبد غذایی بین خانواده های بی سرپرست و بدسرپرست توزیع شد، گفت: در این طرح 712 نفر از خانواده های بی سرپرست و بدسرپرست زیرپوشش قرار گرفتند که هزینه این سبدهای غذایی 82 میلیون و 240 هزار ریال است.
«شرعی» افزود: امسال در اجرای طرح «نیابت» که با هدف همدلی با خانواده های معظم شهدا، معلولان و سالمندان انجام شد از 3 خانواده شهید، سالمند و معلول بازدید شد. به گفته وی، در طرح راهنمایان نوروزی 30 نفر از جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان با هدف خدمت رسانی به مسافران نوروزی حضور داشتند که در این طرح حدود 3 هزار و 939 مسافر از مزایای این طرح بهره مند شدند.
وی خاطرنشان کرد: حوادث امدادرسانی امسال در مقایسه با پارسال کاهش چشمگیری داشت و فقط طی 20 روز نجاتگران به یک حادثه واژگونی امدادرسانی کردند که در این حادثه یک مصدوم به مرکز درمانی انتقال یافت.

منبع: روزنامه خراسان

برچسب ها : توزیع سبد غذایی بین 712 نفر بی سرپرست و بدسرپرست در سرایان ,
دسته بندی : اخبار فرهنگی ,

فعالیت 12 واحد پرورش شترمرغ در سرایان

12فعالیت 12 واحد پرورش شترمرغ در سرایان واحد پرورش شترمرغ با ظرفیت 700 قطعه پرواری و 25 قطعه مولد در سرایان فعال است.مدیر جهاد کشاورزی سرایان با بیان این مطلب گفت: شترمرغ پرنده مقاوم و سازگار با محیط های گرم است که فرصتی مغتنم برای اشتغال و تولید در این شهرستان فراهم کرده است. مهندس «کیانی» بحران آب و نیاز به حفظ اشتغال در بخش کشاورزی سرایان را یادآور شد و افزود: نیاز است که جوانان جویای کار این حوزه را به سمت و سوی ایجاد و راه اندازی طرح هایی با اشتغالزایی از جمله پرورش شترمرغ هدایت کنیم.
وی پرورش شترمرغ را با توجه به وجود زیربناهای مناسب در شهرستان مانند آب و هوا، زمین و نیروی کار دارای مزیت ویژه عنوان کرد و ادامه داد: در سال های اخیر تقاضا برای راه اندازی واحدهای کوچک و بزرگ شترمرغ در این شهرستان افزایش یافته است.وی این صنعت را نوین و سودآور دانست که توجه سرمایه گذاران را به سوی خود جلب کرده است.وی هزینه خرید هر قطعه جوجه شترمرغ 30 روزه را حدود 2 میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در پایان دوره پروار که حدود 10 ماه طول می کشد وزن آن حدود 90 تا 110 کیلوگرم می شود و با احتساب قیمت هر کیلو که 110 هزار ریال است، هر قطعه شترمرغ پس از کسر هزینه ها حدود 2 میلیون و 900 هزار تومان سود خالص خواهد داشت.


برچسب ها : فعالیت 12 واحد پرورش شترمرغ در سرایان ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی ,

احداث گود زورخانه و زمین چمن سرایان پس از تامین اعتبار

احداث گود زورخانه و زمین چمن سرایان پس از تامین اعتبار یکی از مخاطبان یکشنبه روزنامه خراسان، 17 فروردین این سوال را مطرح کرد که«از احداث گود زورخانه و زمین چمن سرایان چه خبر؟»سرپرست اداره ورزش و جوانان سرایان در پاسخ به خبرنگار روزنامه خراسان گفت: با توجه به اینکه در کل کشور اولویت با تکمیل پروژه های ناتمام است، در این شهرستان هم روال به همین طریق خواهد بود.
«لطفیان» افزود: ساخت گود زورخانه در این شهر جزو پیشنهادهای مطرح شده توسط این اداره بود که به دلیل کمبود اعتبار، امکان ایجاد پروژه جدید وجود ندارد؛ با این وجود ایجاد گود زورخانه در سرایان پیگیری می شود که امیدواریم در آینده که وضعیت اعتبارات بهبود یابد این امر هم محقق شود.
وی در مورد زمین چمن این شهرستان نیز گفت: با پیگیری های جدید قول هایی توسط مدیر کل ورزش و جوانان برای تامین اعتبار داده شده است که با تخصیص اعتبار این پروژه تکمیل خواهد شد.

منبع: روزنامه خراسان

برچسب ها : احداث گود زورخانه و زمین چمن سرایان پس از تامین اعتبار ,
دسته بندی : اخبار ورزشی ,
صفحات سایت: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]
» کمک 60 میلیون ریالی به موسسه‌های قرآنی سرایان ( شنبه 10 مرداد 1394 )
» سرایان 20 روز دیگر به شهر بدون چاله تبدیل می شود ( شنبه 10 مرداد 1394 )
» پارسال وبا در استان مشاهده نشد ( یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 )
» مددجویان امداد سرایان 42 تخته فرش بافتند ( یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 )
» زیبای بی نام و نشان سرایان ( یکشنبه 16 فروردین 1394 )
» موتورسواران 5 استان در سرایان رقابت می کنند ( یکشنبه 16 فروردین 1394 )
» زندگی10هزارنفردربافت فرسوده سرایان ( یکشنبه 17 اسفند 1393 )
» حمایت از 500معلول در آیسک ( یکشنبه 17 اسفند 1393 )
» طرح «دادرس» در سرایان اجرا می شود ( چهارشنبه 13 اسفند 1393 )
» پزشک خانواده هفته ای یکبار به «چرمه» می رود ( سه شنبه 12 اسفند 1393 )
» مسئول ستاد نمازجمعه: امام جمعه سرایان از فعال ترین ائمه جمعه استان است ( سه شنبه 12 اسفند 1393 )
» مزایای بهسازی جاده سرایان- کاخک ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» زنان روستاهای سرایان پیشگام در ایجاد مشاغل خانگی ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» تیر های برق در سرایان پس از پرداخت هزینه جابجا می شود ( یکشنبه 10 اسفند 1393 )
» همیاری اهالی سراب برای رفع مشکل قطعی آب ( یکشنبه 10 اسفند 1393 )
ویدئو
اوقات شرعی
count 88x31px

آمار سایت

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نظرسنجی

به نظر شما شهرداری سرایان کدامیک از موارد زیر را باید در اولویت قرار دهد؟


تبلیغات

تبلیغات شما در این جا
تبلیغات هزینه نیست...
برای درج تبلیغ در قسمت تماس با ما مطرح فرمایید.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات