http://sarayannews.persiangig.com/sarayannews_1285933960.gif
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px
  • banner 240x80px

محمد کسمایی سکان آموزش وپرورش شهرستان سرایان رابدست گرفت

 محمد کسمایی سکان آموزش وپرورش شهرستان سرایان رابدست گرفتبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان سرایان در مراسمی با حضور آحاد مختلف مردم سرایان ، امام جمعه ، فرماندار،لامعی مدیر کل آموزش وپرورش استان خراسان جنوبی وهیات همراه ، مسئولین ادرات ونهادها ، مدیران مدارس واعضای انجمن اولیاء ومربیان مدارس ، اعضای شوراهای اسلامی شهر وروستا از خدمات حسین عرب مدیر قبلی آموزش وپرورش تقدیر بعمل آمد و محمد کسمایی بعنوان مدیر جدید آموزش وپرورش معرفی شد.
دراین مراسم که در محل سالن اجتماعات کانون فرهنگی تربیتی بعثت برگزارشد حجه الاسلام والمسلمین نجمی پور در سخنانی با تشکر ازبرگزارکنندگان مراسم مدیر قبلی وجدید آموزش وپرورش بهترین الگو اخلاقی دینی برای جامعه فرهنگیان ذکر کرد. واظهار داشت که باید کمک کنیم تا مدیر جدید آموزش وپرورش بتواند با پشتوانه بسیار قوی شما مردم اهداف تعلیم وتربیت را بخوبی به پیش برد.
وی بر ارتباط تنگاتنگ اولیاء محترم با آموزش وپرورش تاکید نمود وگفت خانواده است که میتواند فرزندان خوب را تربیت کند ومعلمین نیز میبایست خوش اخلاق ترین افراد جامعه باشند.
 

امام جمعه سرایان گفت همه مسئولیتها امانت است که به افراد واگذار میگردد وفردی که مسئولیت را قبول میکند باید از این امانت خوب محافظت کند ودر نظام جمهوری اسلامی این یک تکلیف است که به تناسب زمان بر دوش افراد مختلف گذاشته میشود. لامعی مدیر کل آموزش وپرورش هم در سخنانی اظهار داشت که تغییر در جامعه یک امر طبیعی است اما این تغییر باید با تدبیر همراه باشد ویک مدیر زمانی موفق است که با تدبیر امور مربوطه را اداره کند. وی گفت آموزش وپرورش سه وظیفه مهم برعهده دارد 1- تربیت دانش آموزانی متعهد به خالق هستی 2- پرورش دانش آموزانی متعهدبه جامعه ای که در آن زندگی میکنند 3-تربیت دانش آموزانیکه بتوانند از طبیعت برای شکوفایی استعدادهای خود استفاده نمایند . لامعی از مسئولین درخواست نمود که توجه ویژه به آموزش وپرورش داشته باشند. چون آموزش وپرورش تنها نهاد گسترده جامعه است که شاید گستردگی آن به اندازه ایران اسلامی باشد. مدیر کل آموزش وپرورش استان خراسان جنوبی در بخش دیگری از سخنان خود گفت تنها نهادی که پرچم جمهوری اسلامی برفراز آن وواحدهای زیر مجموعه آن همیشه در اهتزاز است آموزش وپرورش میباشد واین از نهادها حساس جامعه است . وی تاکید نمود که در آموزش وپرورش مدیریت باید هم در درون وهم در بیرون آن تعاملی باشد چون هدف اصلی این نهاد تربیت انسانهای فرهیخته میباشد. لامعی از مقطع ابتدایی آموزش وپرورش بعنوان فنداسیون نام برد . وگفت آموزش وپرورش در پیروزی انقلاب اسلامی وسالهای دفاع مقدس نقش عظیمی ایفاء کرده است ودرادامه از زحمات آقای حسین عرب تشکر وآقای محمد کسمایی را بعنوان مدیر جدید آموزش وپرورش معرفی نمود. در این مراسم عرب مدیر قبلی آموزش وپرورش گزارشی را از فعالیتهای زمان تصدی خود را به اطلاع حاضرین رساند وگفت همه این موفقیتها حاصل تلاش شبانه روزی همکاران ستادی وتعامل وهمیاری خوب دیگر دستگاهها و نهادها بوده است که اگر نباشد این همکاری قطعا آموزش وپرورش به اهداف بلند مدت خود دست نخواهد یافت . کسمایی مدیر جدید آموزش وپرورش هم در سخنانی از حضور گسترده همه حاضرین در این مراسم تشکر نمود وخواستار همکاری وهمیاری همه نهادها وارگانها برای دست یافتن به اهداف صحیح آموزش وپرورش شد و درابتدای این مراسم ابراهیم زاده معاون پرورشی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان ضمن عرض خیر مقدم به شرکتت کنندگان از حضور گسترده وصمیمی وشکوهمند آنان تقدیر نمود وتاکید کرد که شعار سال مقام معظم رهبری میبایست سر لوحه همه امور قرا گیرد.

منبع: روزنامه خراسان
برچسب ها : محمد کسمایی سکان آموزش وپرورش شهرستان سرایان رابدست گرفت , سرایان ,
دسته بندی : اخبار اجتماعی ,
» کمک 60 میلیون ریالی به موسسه‌های قرآنی سرایان ( شنبه 10 مرداد 1394 )
» سرایان 20 روز دیگر به شهر بدون چاله تبدیل می شود ( شنبه 10 مرداد 1394 )
» پارسال وبا در استان مشاهده نشد ( یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 )
» مددجویان امداد سرایان 42 تخته فرش بافتند ( یکشنبه 27 اردیبهشت 1394 )
» زیبای بی نام و نشان سرایان ( یکشنبه 16 فروردین 1394 )
» موتورسواران 5 استان در سرایان رقابت می کنند ( یکشنبه 16 فروردین 1394 )
» زندگی10هزارنفردربافت فرسوده سرایان ( یکشنبه 17 اسفند 1393 )
» حمایت از 500معلول در آیسک ( یکشنبه 17 اسفند 1393 )
» طرح «دادرس» در سرایان اجرا می شود ( چهارشنبه 13 اسفند 1393 )
» پزشک خانواده هفته ای یکبار به «چرمه» می رود ( سه شنبه 12 اسفند 1393 )
» مسئول ستاد نمازجمعه: امام جمعه سرایان از فعال ترین ائمه جمعه استان است ( سه شنبه 12 اسفند 1393 )
» مزایای بهسازی جاده سرایان- کاخک ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» زنان روستاهای سرایان پیشگام در ایجاد مشاغل خانگی ( دوشنبه 11 اسفند 1393 )
» تیر های برق در سرایان پس از پرداخت هزینه جابجا می شود ( یکشنبه 10 اسفند 1393 )
» همیاری اهالی سراب برای رفع مشکل قطعی آب ( یکشنبه 10 اسفند 1393 )
ویدئو
اوقات شرعی
count 88x31px

آمار سایت

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نظرسنجی

به نظر شما شهرداری سرایان کدامیک از موارد زیر را باید در اولویت قرار دهد؟


تبلیغات

تبلیغات شما در این جا
تبلیغات هزینه نیست...
برای درج تبلیغ در قسمت تماس با ما مطرح فرمایید.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic